Відкрито для вас 24\7
Україна, м Бровари
Замовити зворотній дзвінок
Ліцензія МОЗ України № 2095/21/М від 20.05.2021
+38(093)01-772-74
+38(098)05-00-332

Лікування наркоманії Бровари за авторською методикою

Наркоманія - не вирок.

Чому ми рекомендуємо проходити лікування наркоманії Бровари в нашому реабілітаційному центрі? В першу чергу тому що ми надаємо анонімну допомогу. Комплекс заходів, спрямованих на усунення залежності складається з наркологічних послуг та психотерапевтичної допомоги.

Перше, чого потребує наркоман - допомога нарколога, який зніме ломку від наркотиків і допоможе швидко вивести токсичні речовини з організму. Після того як самопочуття залежної людини покращитися наші фахівці складуть індивідуальний план реабілітації в стаціонарі.

Ваші важливі кроки на шляху до свободи від залежності

Коли ви вибираєте ребцентров для наркоманів в Броварах зверніть увагу на те, які методи використовує команда фахівців. Якщо вам запропонують тільки детоксикацію або тільки психологічну допомогу - таке лікування наркоманії не можна вважати повноцінним і ефективним. Ми розробили авторську програму реабілітації:

Первинна консультація


При первинній консультації лікар-нарколог проводить огляд стану здоров'я, при необхідності робить тест на наркотики, щоб підтвердити вживання. Після чого підбирається вид детоксикації - традиційний або УБОД, який найчастіше використовується при вживанні опіатів;

План лікування


Після необхідних маніпуляцій, які проводить нарколог, настає момент, щоб провести з наркоманом мотиваційну бесіду і з'ясувати, чи хоче він відмовитися від вживання. Якщо бажання немає - наш психолог допоможе переконати наркомана пройти курс реабілітації від наркоманії Бровари;

Основний курс


При надходженні в реабілітаційний центр співробітники допомагають адаптуватися до нових умов, ознайомитися з правилами та програмою реабілітації. Протягом всього курсу лікування наші фахівці надають підтримку наркозалежному і його сім'ї;

Мотивація


Індивідуальні та групові консультації - невід'ємна частина терапії. Завдяки цьому психолог допомагає позбутися від помилкових переконань, психотравм, старої моделі поведінки і тяги до вживання. Замість цього формуються навички профілактики зриву і стресових ситуацій;

Спорт і дозвілля


Додаткові заходи спрямовані на розвиток фізичної сфери - спортивні заходи, банний комплекс; психологічної сфери - програма особистісного зростання, арт-терапія; соціальної сфери - участь в житті колективу і заходах, спрямованих на згуртування;

Після реабілітації


Після реабілітаційна підтримка допоможе безпечно повернутися в соціум, уникати старого кола спілкування, налагодити взаємини з близькими, опрацьовувати кризові ситуації і справлятися з тягою, апатією, депресією за підтримки психологів реабілітаційного центру.


Стаціонарне лікування наркоманії - це не лікарняна палата, як здається на перший погляд. Наш наркологічний центр домашнього типу - це комфортні умови проживання з усім необхідним для проходження реабілітації. Ми проводимо відновлення всіх сфер розвитку особистості: психологічної, фізичної, соціальної, моральної.

Реабілітаційний центр для наркоманів

У Броварах реабілітаційний центр для наркоманів - це спеціалізована установа, де члену вашої родини нададуть необхідну медичну і психологічну допомогу. Лікування спрямоване на відновлення роботи організму, а так само позбавлення від психічної залежності і бажання вживати.

Завдяки ефективним методам, які ми використовуємо, після реабілітації наші резиденти повертаються до звичного життя в соціумі - сім'ї, роботі, захопленням і виключають зі свого життя старий коло спілкування, брехня, маніпуляції, а найголовніше - вживання наркотичних препаратів.

Як переконати наркомана лікуватися?

Якщо ви не знаєте, як переконати наркомана лікуватися - довірте цю справу професіоналам. Перевага нашого наркологічного центру в тому, що ми не боїмося складних ситуацій і фахівці приїдуть до вас додому, щоб провести мотиваційну бесіду з вживають людиною і допомогти йому зробити правильний вибір. Для цього ми не використовуємо:

 • Фізичний або психологічний тиск;
 • Примусове лікування наркоманії;
 • Гіпноз і інші сумнівні методи;
 • Народні засоби;
 • Нетрадиційну медицину.

Замість цього, команда з великим і успішним досвідом роботи діє покроково:

 • Проводить роботу з запереченням;
 • Надає психологічну допомогу;
 • Проводить мотиваційну бесіду;
 • Використовує НЛП-техніки;
 • Допомагає переконати наркомана лікуватися.

Лікування наркоманії - скільки коштує?

Перш ніж ставити питання - ціна лікування наркоманії, поцікавтеся що входить у вартість послуг, що надаються. У нашому центрі реабілітації ціна відповідає якості. Ми надаємо комплексну допомогу наркозалежним з будь-яким стажем вживання. До послуг нашого реабілітаційного центру відносяться:

 • Первинна консультація нарколога;
 • Проведення тестів на наркотики;
 • Психодіагностика;
 • Детоксикація або УБОД;
 • Складання індивідуального плану лікування;
 • Консультації психолога;
 • Програма особистісного зростання;
 • Після лікувальний супровід;
 • Сімейні консультації.

Мы придерживаемся принципов анонимности, индивидуального подхода. Если к нам обращаются наркозависимые с болезнями – гепатит, ВИЧ, сахарный диабет, специалисты оставляют свои рекомендации по поводу медикаментозного лечения и профилактики, учитывают эти факторы при составлении плана реабилитации.

В результаті після консультації психолога, нарколога і керівника реабілітаційного центру виходить сформувати у залежної людини бажання відмовитися від вживання, повернутися до тверезого життя, налагодити відносини з сім'єю і назавжди позбавитися від наркотичної залежності.